سلول‌درمانی روشی جدید و موثر در درمان وکنترل بیماری هاست که برپایه ویژگی منحصر به فرد سلولهای بنیادی شکل گرفته و این ویژگی همان قدرت تکثیر و تمایز سلول‌های بنیادی به سلول‌های مختلف از جمله سلول پوست، قلب، غضروف و ... است. 
 
دانشمندان بعداز تحقیقات بسیار، دریافتند که می‌توانند از این سلول‌ها در ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب دیده استفاده کنند و به نتایج رضایت‌بخشی درکنترل و یا درمان بیماری هایی نظیر آرتروز زانو، ویتیلیگو، نارسایی قلبی، انواع زخم (زخم پای دیابتی، زخم بستر و ...) و حتی رفع اسکار آکنه(زخم) و جوان سازی پوست (بهبود چین و چروکهای صورت) و.... دست یافتند. 
 
آنچه که مسلم است درمان‌های نوین و نیز آینده پزشکی، به سلول‌درمانی گره خورده است و بی خطر بودن و نداشتن عارضه جدی (پس از پیوند) از ویژگی‌ها و نقاط قوت این روش می‌باشد.
... واینک با توجه به شرایط کرونا و مشکلات متعدد همشهریان عزیز برای سفر به تهران و نیز هزینه های بسیار زیاد مسافرت به پایتخت برای ویزیت اولیه، لذا  
موسسه علمی به رویان زیر نظر پژوهشگاه رویان به عنوان معتبرترین مرکز سلول‌درمانی در سطح خاورمیانه برای ارائه مشاوره های اولیه و انتخاب بیماران دارای شرایط سلول‌درمانی در بیماری‌های پوستی، آرتروز، انواع زخم‌ها، جوان‌سازی پوست و ... در خدمت همشهریان عزیز بوده تا در صورت تمایل به مرکز سلول درمانی رویان (تهران)معرفی گردند.
 
  بیماری های قلبی بیماری های قلبی ویتیلیگو ویتیلیگو  
زخم آکنه زخم آکنه آرتروز آرتروز جوان سازی پوست جوان سازی پوست
  زخم سالک زخم سالک زخم پای دیابتی زخم پای دیابتی  


« برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از موارد فوق، بر روی عکس آن کلیک کنید »