کلاس های حضوری

کلاس های حضوری حاضر درموسسه، جهت ارتقاء سلامت شما والدین گرامی و فرزندتان
 
تغذیه
ورزش مادر و کودک
ماساژ خصوصی
فرزند پروری
  (امادگی برای زایمان)P.L.C
مشاوره روانشناسی
 
کارگاه های تک جلسه ای:
 
آموزش ماساژ نوزاد
تکنیک های شیر دهی
آموزش عملی بازی با کودک
آموزش عملی قصه و لالایی

 
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعات تشکیل دوره های حضوری و ثبت نام، با شماره های مرکز  تماس حاصل فرمایید.
3 - 32612900 - (031)
همچنین با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما
می توانید از برنامه ها و مطالب آموزشی موسسه، بهره مند شوید.
@Safiran_salamat
 
آموزش های مجازی
با توجه به گسترده شدن فناوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور در زندگی روزمره، ابزارها و روش های آموزشی نیز دچار تحول شده اند به صورتیکه هر فرد با توجه به امکانات خود و در بازه زمانی مورد نظر، بتواند به یادگیری بپردازد.
آموزش مجازی نوعی آموزش الکترونیک است که با استفاده از اینترنت، جهت انتقال اطلاعات و دانش ، استفاده شود.
از مزایای بسیار مهم  آموزش مجازی:
•    عدم وجود محدودیت جغرافیایی و زمانی در استفاده از دروس
•    کاهش هزینه ها نسبت به دوره های حقیقی و حذف رفت و آمدها
با توجه به آنچه ذکر شد، موسسه علمی پژوهشی به رویان، درصدد برآمد با استفاده از این ابزار، آموزش های مورد نیاز شما بانو،آقا و والد گرامی را به راحت ترین شکل ممکن در اختیار قرار دهد تا مطابق با شرایط  خود، از این امکان، بهره مند شوید.
 
 
 

کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین، نوعی آموزش توسط ابزارهای الکترونیکی می‌باشد. به طور معمول محتوای دوره آموزشی با استفاده از انتقال صدا٬ تصویر و متن ارائه می شود که می‌تواند با بهره گیری از ارتباطات دوسویه بین فراگیران و استاد، کیفیت ارائه دوره آموزشی را به بالاترین سطح خود برسد.
در این روش، مدرس و فراگیر به صورت همزمان وارد محیط کلاس مجازی شده و در یک محیط  کاملا تعاملی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.
مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با فراگیر ارتباط مستقیم و زنده برقرار کند. همچنین مدرس می تواند با استفاده از یک تخته سفید الکترونیکی مطالب مورد نظر را برای فراگیران شرح دهد و یا با استفاده از اشتراک گذاری فایل های ارائه همچون فایل های PDF، اسلایدهای پاورپوینت، فیلم و صوت  و … محتوای مورد نظر را به فراگیران ارائه دهد.
همچنین فراگیران می توانند با استفاده از محیط گفتگوی متنی (چت) و صوتی با کلاس در ارتباط بوده و ضمن پرسش سوالات خود، نظرات و دیدگاههای خود را نیز با مدرس دوره و سایر فراگیران در میان بگذارند.
 
زمان برگزاری کلاس های آنلاین ، اطلاع رسانی خواهد شد و شما با ثبت نام در کلاس، می توانید در مکان دلخواه خود با سیستم از حضور در کلاس ، لذت ببرید.